KONST / Litografier / Serigrafier 15774196
nr 1577 4196
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafier, 2 st, Signerade. Bladets mått: 18x26 cm, yttermått inklusive ram: 26,5x33,5 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:13:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
500 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan